Dětské hřiště
3.července 2011 bylo slavnostně otevřeno
I přes velmi nepříznivé počasí, bylo pro děti připraveno několik soutěží a poté byla slavnostně přestřižena páska.





I přes velmi neříznivé počasí, byla slavnostně přestřižena páska





Poté děti obdržely několik hraček na písek

Také děti provedly výsadbu okrasných dřevin v prostorách dětského hřiště

Dětské hřiště a jeho využití

Ve dnech 13. - 14. června bylo postaveno dětské hřiště, které bude přístupno pro děti až 4. července.


