Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > DAŘBUJÁN A PANDRHOLA

DAŘBUJÁN A PANDRHOLADatum konání:
1.4.2023


Komentáře


 • 26. 2. 2023 15:19
  DIVADLO - Moderátor
  DAŘBUJÁN A PANDRHOLA

  každou dubnovou sobotu od 13.00 a 17.00 hodin
  PREMIÉRA 1.4.2023 v 13.00 hodin


 • 24. 4. 2023 13:56
  Hana Truncová
  Divadlo Dařbuján a Pandrhola

  Byla - nebyla jedna obec Trusnov. Pro letošní dubnové soboty si správně převzala jméno KOCANDA, jak jsem zjistila už při příjezdu na silniční ceduli. To místní ochotníci krásně sehráli tu jednu z nejznámějších her a s precizností a do detailů ji sehráli v nádherném starším divadelním sále U Frimlů.
  To prostředí, prosím, udržujte tak, jak je. Je kouzelné s tou oponou, s dřevěnými židlemi a kamny, v chodbě dlažba,... Každopádně Vám všem moc děkuji za takto sehrané divadlo Dařbuján a Pandrhola, za tu úžasnou atmosféru uvnitř i s pokračováním venku. Dále rozšiřuji, že je ještě možnost v poslední dubnové sobotě zažít to, co já.
  Díky Vám jsem se dostala do míst pro mě dosud neprozkoumaných a ráda se někdy zase vrátím na podobnou akci.


 • 24. 5. 2023 13:38
  sona
  divadla

  HLMM
  HUBOKÁ POKLONA VŠEM,KTEŘÍ POKRAČUJÍ V TRADICI OCHOTNICKÉHO DIVADLA V TRUSNOVĚ. NAVŠTIVILA, JSEM LUCERNU I DAŘBUJÁNA. POKAŽDE JSEM BYLA NADŠENA A OKOUZLENA TÍM, CO DOKÁŽOU LIDÉ V TAKTO MALÉ OBCI VYPRODUKOVAT. OBĚ PŘEDSTAVENÍ BYLA PRO MNE ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM, NAVÍC VYTVOŘENÍM KRÁSNÉ POHODOVÉ ATMOSFÉRY, KTEROU SE TRUSNOV PREZENTOVAL.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů