Úvod > Obec > Aktuality > DAŘBUJÁN A PANDRHOLA

• 24. 4. 2023 13:56
    Hana Truncová
    Divadlo Dařbuján a Pandrhola

Byla - nebyla jedna obec Trusnov. Pro letošní dubnové soboty si správně převzala jméno KOCANDA, jak jsem zjistila už při příjezdu na silniční ceduli. To místní ochotníci krásně sehráli tu jednu z nejznámějších her a s precizností a do detailů ji sehráli v nádherném starším divadelním sále U Frimlů.
    To prostředí, prosím, udržujte tak, jak je. Je kouzelné s tou oponou, s dřevěnými židlemi a kamny, v chodbě dlažba,... Každopádně Vám všem moc děkuji za takto sehrané divadlo Dařbuján a Pandrhola, za tu úžasnou atmosféru uvnitř i s pokračováním venku. Dále rozšiřuji, že je ještě možnost v poslední dubnové sobotě zažít to, co já.
    Díky Vám jsem se dostala do míst pro mě dosud neprozkoumaných a ráda se někdy zase vrátím na podobnou akci.

• 24. 5. 2023 13:38
    sona
    divadla

HLMM
    HUBOKÁ POKLONA VŠEM,KTEŘÍ POKRAČUJÍ V TRADICI OCHOTNICKÉHO DIVADLA V TRUSNOVĚ. NAVŠTIVILA, JSEM LUCERNU I DAŘBUJÁNA. POKAŽDE JSEM BYLA NADŠENA A OKOUZLENA TÍM, CO DOKÁŽOU LIDÉ V TAKTO MALÉ OBCI VYPRODUKOVAT. OBĚ PŘEDSTAVENÍ BYLA PRO MNE ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM, NAVÍC VYTVOŘENÍM KRÁSNÉ POHODOVÉ ATMOSFÉRY, KTEROU SE TRUSNOV PREZENTOVAL.