Úvod > Obec > Aktuality > Festival zdraví, krásy, pohybu 2017

Festival zdraví, krásy, pohybu 2017

Štolbova 2665, Zelené Předměstí, 53002 Pardubice

13. 10. 2017 13:00 - 14. 10. 2017

Přijďte se ve dnech 13. – 14. října 2017 načerpat do ABC Klubu Pardubice pozitivní energii a inspiraci pro svoé zdraví, krásu i kondici. Z oblasti zdraví vás čeká možnost nechat si odborníky vyšetřit bezplatně zrak, zjistíte hodnoty z kapičky krve nebo si necháte vyšetřit chodidla. Pro každého, kdo se chce zbavit nadbytečných kil, budou na festivalu odbornice - nutriční poradkyně včetně komplexního proměření těla na přístroji BodyIn. Ochutnávky zdravého stravování, které Vám pomůže k vysněné váze je samozřejmostí. K tématu krásy nabízíme poradenství z oboru kosmetiky, líčení včetně nejnovějších produktů péče o pleť. Aromaterapeuti Vám namíchají na míru tělový olej do koupele, vyzkoušíte si lahodné doteky při masáži rukou či obličeje. Módní výstřelky Vás čekají i na módních přehlídkách předních módních salónů. V sobotu ve 14,00h. proběhne autorská módní přehlídka Ateliéru Donát, jehož hvězdami budou paní Naďa Konvalinková a Marta Richterová.K pohybu lze na festivalu najít a vyzkoušet si pohybové aktivity z oblasti fitness, tradičního čínského cvičení, cvičení na bolest zad nebo rehabilitační a rekondiční cvičení. Přijďte na festival, vyhrajte za vstupenku hlavní cenu relaxační pobyt pro 2 osoby v Lázních Poděbrady a buďte zdraví!

tématické foto